Üzletvezető

Wellamarin kft. - Zamárdi
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A HOTEL WELLAMARIN****Superior Parton Bisztró vendégeinek színvonalas kiszolgálása az alábbiak szerintFeladatok:
Pultosok, felszolgálók, tanulók irányítása, munkájuk szervezése és ellenőrzéseBisztróra vonatkozó vállalati és hatósági szabályok előírások, házirendek betartása és betartatásaBisztró teljes körű tisztán és rendben tartása, tartatásaleltárak készítéserendelések kiadása és ellenőrzésestandolás, árukészlettel, pénzzel, eszközökkel való elszámolás és ellenőrzésterítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés és ellenőrzésétlapok, itallapok és napi, időszakos ajánlatok teljes körű elsajátítása,felszolgálók, pultosok étlapokra, itallapokra és napi, időszakos ajánlatokra vonatkozó tudásának ellenőrzése, frissítésevendégek színvonalas fogadása, asztalhoz kísérése, kínálása, kiszolgálása és az ezzel kapcsolatos munkaszervezés ellátásarendelés precíz felvétele és rögzítése, számla kiállítása, pénz megőrzése és ezek ellenőrzése nap végi zárás elvégzése, bevétel leadásaéves, hosszú távúmunkalehetőségteljesítmény orientált bónuszokigényes munkakörülményekfejlődési lehetőségfiatalos, lendületes csapatközépfokú szakirányú végzettséglegalább három éves vendéglátásban szerzett szakmai tapasztalatvezetői tapasztalatszámítógépes ismeretpontos, precíz munkavégzésrugalmasság, vendég centrikusságmegbízhatóság, önállóság, jó vezetői képességcsapatszellemkiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készségnémet vagy angol nyelv ismereteHostware vendéglátó program ismeretemixer, sommelier, barista végzettség vagy szakmai tapasztalatközeli lakhely szállást nem tudunk biztosítani

Jelentkezzen most a következőre:
Üzletvezető