Üzletvezető

Gastro cook kft - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Az üzletvezető, a területi vezetőkkel közös együttműködésben, felel a munkavállalók egyéni fejlődéséért, a közösség csapat szintű működéséért. Prioritásként kezeli a vendégek elégedettségét és a pizza kiváló minőségét. Önállóan, tudatosan tervezi a munkaidőbeosztást. A HR-el felel a csapatépítő programokért, ajánlatot tesz a céges rendezvényekre. Folyamatosan része az üzlet életének akár pizzasütőként vagy pultosként, megfigyel, tapasztal, közbeavatkozik. Optimalizálja a működési költségeket készlet- és energiagazdálkodás, munkaidőbeosztás.Üzletvezetői Junior Program:
elméleti és gyakorlati képzés, melynek végén üzletvezetőként a saját üzleted élén állhatszNettó bér:
1600-2600 Ft/óra + forgalom utáni bónusz és borravaló. Ezekkel együtt könnyedén elérhető az 1800-2800 Ft/óra. Ha nagyobb tapasztalattal rendelkezel, magasabb órabér-besorolással kezdhetsz.Stabil, kiszámítható és bejelentett munkalehetőség, ingyenes étkezés és személyzeti ital, valamint kávé. Rugalmas beosztás és dinamikus előrelépési lehetőség.További előnyök:
BELÉPÉSI- ÉS HŰSÉGBÓNUSZ 2024.09.15-ig belépőknek 100.000-250.000 Ft közöttForgalom utáni bónusz, ami havonta akár óránként 200 Ft-tal is emelheti az órabéredet.Kedvezményes vásárlási lehetőség 70%-os kedvezmény.Hónap dolgozója program 40.000 Ft jutalom, egyéb tárgyi és anyagi juttatások.PizzaMe Akadémia által nyújtott folyamatos képzés.Csapatépítő programok és egyéb céges rendezvények.Klimatizált munkakörnyezetHasonló munkakörben szerzett tapasztalat és angol nyelvtudás előnyt jelent.

Jelentkezzen most a következőre:
Üzletvezető