Üzletkötő

Trenkwalder kft - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Késztermék beszerzésekkel kapcsolatos tevékenység ellátása.
Beszerzéssel kapcsolatos folyamatok teljes körű koordinálása.
Beszerzési megrendelések elkészítése, azok betartásának és teljesülésének nyomon követése, a megvalósulás ellenőrzése.
Részvétel a vállalat rövid- és hosszú távú stratégiai beszerzési tervének megvalósításában.
Naprakész tájékozódás hatósági, üzleti, piaci információkból.
Kapcsolattartás a külső partnerekkel és belső társosztályokkal, reklamációkezelés.
A szükséges adminisztratív, dokumentációs feladatok ellátása.
Elvárások / Requirements
Külkereskedelmi vagy gazdasági főiskolai diploma.
Több éves beszerzői tapasztalat.
SAP felhasználói szintű ismerete.
Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
MS Office programok felhasználói szintű ismerete.
Jó kommunikációs- és szervező készség.
Jó problémamegoldó képesség.
A kiválasztás során előnyt jelent:
Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat.
Amit nyújtunk / Benefits
Magyarország egyik piacvezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz.
Partnerünk családbarát vállalat, támogatják az egészségmegőrzést és évente több közös programot szerveznek.
Cafeteria és 13. havi jutalom is van náluk.
XIII. kerületi, jól megközelíthető irodájuk díjnyertes közösségi munkatérrel, felszerelt konditeremmel vár Téged.
A pozícióban lehetőséget biztosítanak részleges távmunkára.
Csoportos élet- és balesetbiztosításban részesítik kollégáikat.
Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is).
2024-ben a törvényi kereteken felül 2 nap további fizetett szabadságot biztosítanak.
Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül válogathatsz.
Nyaranta Balaton parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.

Jelentkezzen most a következőre:
Üzletkötő