Értékesítési Üzletkötő

Mohu mol hulladékgazdálkodási zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szeretnél részt venni a Magyarországi Hulladékgazdálkodás átalakításában?
Szeretnél olyan szervezetet építeni aminek alapjait közösen rakjuk le és munkánk sikerét vevőink elégedettsége jelzi vissza?
Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni ahol Rád és a tudásodra értékként tekintenek?
Akkor itt a helyed, jelentkezz ….
A MOHU Zrt. az alábbi pozícióba keres új munkatársat:
HaszonanyagÉrtékesítési Üzletkötő
A kolléga a MOHU Zrt. hulladékgazdálkodási tevékenysége során keletkező, szakterületére vonatkozó termékek és szolgáltatások belföldi és regionális haszonanyag értékesítésének végrehajtását, valamint a vonatkozó termék és kereskedelmi stratégiák kialakítását és végrehajtását támogatja.
Fő feladataid:
Haszonanyag értékesítési folyamatokban való részvétel, tárgyalások folytatása belföldi és regionális haszonanyag vásárló partnerekkel.
Ügyfelekkel való kapcsolattartás, potenciális partnerek felkutatása valamint monitorozni a szerződések teljesítését, az eladott mennyiségeket, az elért árréseket/kereskedelmi eredményeket és a kintlévőségeket.
Üzleti lehetőségek azonosítása, értékesítési kilátások és a kereslet/kínálati trendek alakulásának nyomon követése, javaslattétel azok üzletté alakítására.
Támogatni a partnerekkel való együttműködés folyamatainak kialakítását és részt venni a szervezésükbe, valamint közreműködni a törzsadat menedzsment és a partner-értékelési feladatok ellátásában.
Kidolgozni a szerződéseket, gondoskodni a szerződés végrehajtásáról és közreműködni a panaszok kezelésében.
Támogatni a riportálási rendszer és teljesítmény értékelési rendszer kialakítását és részt venni a működtetésében.
A feltárt hiányosságok, eltérések eszkalálása, aktív részvétel azok megoldásában és a megoldások implementálásában.
A hatályos törvények, jogszabályok, külső előírások és belső utasítások betartása, betartatása és valamint a minőségirányítási rendszer kialakításában és működtetésében való közreműködés.
Téged keresünk, ha:
Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
Minimum 3 év kereskedelmi tapasztalattal rendelkezel a B2B szegmensben
Legalább tárgyalási szinten használod az angol nyelvet írásban és szóban egyaránt
Van már rutinod nagyobb partnerek menedzselésében
Kiváló kommunikációs, tárgyalási és prezentációs készséggel rendelkezel
Magabiztos, határozott fellépés, illetve önálló, proaktív munkavégzés jellemez
Szívesen dolgozol csapatban és a munkádhoz ügyfélközpontú és problémamegoldó hozzáállással fordulsz
Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
Ezt tudjuk nyújtani Neked:
Versenyképes juttatási csomag
Együttműködő csapat, kellemes munkalégkör
Lehetőség a folyamatok kialakítására egy fejlődő cégnél