Telekommunikációs Értékesítő-Maglód/Nagykáta

Palmy team kft. - Maglód
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Mindennapjaidat heti 40 órában, az üzlet nyitvatartásának megfelelőenhétvégén is az alábbi feladatok fogják kitölteni:
Magyar Telekom termékek és szolgáltatások értékesítéseÉlményt nyújtó, konzultatív, professzionális ügyfélkiszolgálásAz ügyfelek valós igényeinek felmérése, majd ez alapján a vállalati célok figyelembevétele mellett releváns ajánlat adása, szerződések megkötéseEszközök bemutatásaÜgyfélszolgálati feladatok ellátásaMunkavégzés helye:
2234. Maglód, Eszterházy J. u 1vagy2760. Nagykáta, Dózsa Gy. út 6/aTeljesítményorientált, kimagasló jövedelmetEgy hosszú távú, biztos munkahelyetLelkes, fiatalos, támogató csapatotExtra ösztönzőkön való részvételtKedvezményes mobiltelefon tarifát, 100 GB mobilnettelOtt leszünk melletted végig, hogy TE lehess a legjobbMunkaruhát neves gyártóktól pl. Levis, Converse, DRKTéged keresünk, haKönnyen megtalálod a hangot bármely korosztállyalTeljesítményorientált, lelkes, kitartó személy vagyPontosan, precízen, mindig határidőre végzed el feladataidatFontos számodra a pozitív ügyfélélményNem baj, ha nincs értékesítési tapasztalatod, de az értékesítői véna a sikeres munkavégzéshez elengedhetetlenNyitott vagy a legújabb digitális technológiák, szolgáltatások és eszközök megismerésére, folyamatos tanulásraKorszerű számítógépes ismeretekkel rendelkezelVan érettségi bizonyítványodTelekommunikációban vagy bankszektorban eltöltött legalább 1 éves értékesítői, üzletkötői tapasztalatTelefonos értékesítésben szerzett legalább 1 éves tapasztalatMNB pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga