Üzletkötő, Értékesítő

Bászna takarmány kft. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A cég által gyártotttermékek értékesítéseTanácsadás és ajánlatok kidolgozása, nyomon követésePotenciális új ügyfelek felkutatása, részletes tájékoztatása a cég tevékenységéről, cég által forgalmazott termékekrőlSzakmai tanácsadásMegrendelések felvétele, kezeléseVelünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaidAktív része lehetsz egy összetartó közösségnekVersenyképes fizetést kínálunkMunkavégzésedhez biztosítjuk a szükséges eszközöket mint pl.:
laptop, mobiltelefon, céges autóLegalább 3 éves értékesítési tapasztalatMinimum középfokú végzettségBiztos, aktív MS Office Word, Excel felhasználói ismeretMegbízhatóság, precizitásKiváló kommunikációs készségMagabiztos kiállás és kiváló tárgyalóképességB kategóriás jogosítványÖnálló és rugalmas munkavégzésReleváns táp főként lótáp értékesítésében szerzett tapasztalatLó gondozásban, etetésben, tartásban való jártasság