Üzletkötő, Értékesítő Klíma- És Légtechnikai Szektor

Cooper-klima kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Új üzleti lehetőségek felkutatása és ügyfélkapcsolatok kiépítéseAjánlatok készítése és tárgyalások lebonyolítása ügyfelekkelKapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, szolgáltatások és termékek népszerűsítésePiackutatás és versenyképesség elemzéseVersenyképes bérezés alapbéren felüli juttatásokkalBiztos munkahelyHosszú távú munkalehetőségCsaládias légkörMunkavégzéshez szükséges eszközök biztosításaTapasztalat az értékesítési területen, preferáltan klíma- vagy légtechnikai szektorbanKiváló kommunikációs és tárgyalási képességekProaktív hozzáállás és eredményorientáltságJó problémamegoldó és csapatmunka készségMűszaki érdeklődés vagy szakmai háttérRendelkezésre álló ügyfélkapcsolati hálózat a szakterületenAngol nyelvtudásB kategóriás jogosítvány