Üzleti Egység Vezető

Michelin hungária abroncsgyártó kft. - Nyíregyháza
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

- Irányítja a napi termelést 30- 40 műszakos dolgozó közvetlen vezetőjeként, mely csapat alkot egy üzleti egységet az üzemen belül több üzleti egység alkot egy üzemet.
- Koordinálja és fejleszti az üzleti egységének a kollektív teljesítményét együttműködve az üzem többi egységével a kitűzött célok elérése érdekében. - Fejleszti csapatának önállóságát, szakmai hozzáértését. versenyképes bérezésteljesítménybónuszcsoportbónuszcafeteria13. havi béréletbiztosításegészségbiztosítás a családtagok részére iscsaládi rendezvényekegyéb szociális juttatások - felsőfokú végzettség, - gyártás irányításában szerzett 3 – 5 éves tapasztalat, - angol és/vagy francia nyelv kommunikációs szintű ismerete, - felhasználói szintű informatikai ismeret, - jó együttműködési készség, - önálló munkavégzés, - megbízhatóság. Csatlakozz csapatunkhoz! Légy Te is részese működésünk környezettudatos fejlesztésének, miközben új kapcsolatokat építhetsz, fejlődhetsz és ipari tapasztalatokkal gazdagodhatsz nemzetközi munkakörnyezetben. LET’S INSPIRE MOTION FOR LIFE!