Üzletfejlesztési Munkatárs

Volánpack zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Új üzleti lehetőségek felkutatása, új kapcsolatok létesítésePotenciális ügyfelek felkeresése, stratégiai kapcsolatok kiépítéseA piac aktív figyelemmel kíséréseÚj üzletfejlesztési, értékesítési lehetőségek kereséseTárgyalások előkészítése és lebonyolításaSzakmai továbbképzésekBónuszrendszerCéges gépjármű saját felhasználási lehetőséggelBérezés:
Alapfizetés + jutalékrendszer1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalatB2B piacon szerzett ügyfélkapcsolati tapasztalatÖnálló, célorientált munkavégzésProaktivitás, innovatív szemléletFelsőoktatási intézményben szerzett végzettségFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretek excel, world, powerpointTárgyalóképes aktív angol nyelvtudás német-román nyelvtudás előnyt jelentHa jártas vagy iparági és makrokörnyezeti hazai, uniós és nemzetközi trendek “benchmarking” feladatainak elvégzéseben, a működési környezetre vonatkozó előrejelzések, háttérelemzések készítésében, az ezekből fakadó üzletfejlesztési lehetőségek feltárásábanHa rendelkezel széles kapcsolatrendszerrelHa van tapasztalatod csomagolástechnikai területen