Üzemvezető

Silvestris & szilas kft. - Szarvasgede
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Extrakciós,- és hatóanyag tisztító üzemünk élére keresünk üzemvezetőt, aki a következő vezetői feladatokat fogja ellátni:
A termelés lehető leghatékonyabb működtetése, a munkatársak motiválása és szakmai fejlesztésea piac működésének és a termeléssel kapcsolatos fejlődési irányok folyamatos nyomon követése Európa szertea termeléshez szükséges humán erőforrás és tárgyi feltételek biztosítása és összehangolásaa két társ üzemvezető támogatása, a velük történő napi szintű egyeztetés és feladatmegosztás megbeszélésea fizikai munkaerő a meglévő és bővülő csapat igényeinek felmérése, munkájuk összehangolása, több műszakos munkarendjük optimális beosztásatársterületek alapos ismerete, a vezetőikkel történő hatékony együttműködésAmit mi kínálunk számodra:
Családbarát munkakörnyezetsegítőkész és lelkes kollégákszakmai fejlődési lehetőség tudásmegosztás és képzés-, fejlesztésversenyképes fizetés, kiemelkedő munkába járási támogatás és cafetériasikeres üzleti év esetén év végi jutalomTéged keresünk, ha:
felsőfokú vegyészmérnök vagy vegyipari gépészmérnök végzettséggel rendelkezelfelhasználói szintű számítástechnikai alapismereteid levelező rendszer, MS Excel vannakérted és szereted az ipari gépek működését és a gyártástechnológia folyamatokata gyakorlatban is jól tudod alkalmazni tudásodvezettél már csapatot termelésben dolgozó kollégákat, és képes vagy motiváló környezet kialakításáramagas fokú empátiával rendelkezel, és megérted mások problémáit, melyekre a résztvevők számára a lehető legjobb megoldást találod megfeladatokat látsz, melyek szakmai kihívást jelentenek és nem problémákatTovábbi előny:
Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Üzemvezető