Üzemvezető Helyettes

Dél-kom nonprofit kft. - Kökény
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Műszakvezetés, a műszakban dolgozók irányítása, üzemvezető helyettesítéseA termeléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel, a kiszállítások felügyeleteHulladékfeldolgozó gépek üzemeltetésének, karbantartása, javításának szervezése, felügyelete. Nagy javítások esetén a megbízott szakcéggel való együttműködés koordinálása, a helyszíni javítások ellenőrzése. Azonnali munkakezdésalapbér+ béren kívüli juttatások Cafeteriamunkába járás támogatása 40. -Ft/kmstabil, kiegyensúlyozott, hosszú távú munkalehetőségGépészmérnök végzettségmin. 2 év üzemeltetési tapasztalatszámítógépes ismeretek Word, Exceljogosítvány „B” kategóriaKörnyezet iránti igényességjó kommunikációs készségprecizitásfelelősségteljes munkavégzésproblémamegoldó képességNagyfokú terhelhetőségCsapatmunkára való képességinformatikai és villamos ismeretek, valamint ezen irányú érdeklődéstechnológia berendezések üzemeltetési, karbantartási tapasztalataimunkairányítási tapasztalat