Üzemvezető (Gyártás/Autóipar)

Viapan „dologidő” kft. - Pest Megye
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Pest megyei (Kecskemét közeli) stabil és innovatív, maga iparágában (autóipar) jelentős partnercégünk csapatába keressük ÜZEMVEZETŐ kollegájukat rugalmas munkarendbe!
A pozícióhoz tartozó főbb jellemző feladatok:
A termelés folytonosságának és minőségének biztosítása
Csoportvezető szakmai irányítása
A munkafolyamatok szervezése, ellenőrzése és optimalizálása
Műszakrendek, műszakbeosztások számára szükséges munkaerőigények biztosítása
3 műszak koordinálása, összefogása
Minőségirányítási szabályok elvárások betartatása
5S és Lean eszközök használata a termelés érdekében
Területi vezető felé riportálás
Mik az ideális jelölt fő ismérvei?
Felsőfokú (műszaki) végzettség (ideális esetben műszaki területen)
Erős, magabiztos vezetői skillek megléte
Nagylétszámú (80-100 fő) csoportok irányításában való részvétel
Kommunikációképes (angol vagy német ) nyelvismeret
Autóipari szegmensben szerzett tapasztalat nagy előny (pl. szabványok ismerete, fröccsöntési technológia ismeret)
Miért lehet érdemes csatlakozni partnerünkhöz?
Magas összegű éves cafeteria keret
Korrekt, piaci szinten is reális, tapasztalati szintnek megfelelő bérstruktúra
Szakmailag inspiráló fejlődésre lehetőséget adó közeg
Emelt összegű (50Ft/km) munkába járási támogatás
Modern, biztonságos munkakörnyezet
Biztos és stabil vállalati jövőkép
13. havi juttatás
Teljesítmény és eredményfüggő elismerések, bónuszok
Munkatársi ajánlás bónusz
Gyáron belüli kulturált, igényes étkezési lehetőség
Rugalmas munkarend (office time)