Ügyvezető Titkár

Naturcomfort kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Okos, vidám, lelkes Ügyvezető titkárunkat keressük!
A NaturComfort Kft. Magyarország egyik legsikeresebb gyógynövényes készítményeket forgalmazó telemarketinges Cége, melyet 2011. februárjában alapított a nyíregyházi illetőségű Polgári Erika. A cég jelenleg több, mint 40 féle gyógyhatású készítménnyel van jelen Magyarországon, Romániában és Szlovákiában, melyek zöme saját fejlesztés. Alapvetően három termékkörrel foglalkozunk:
ízületi panaszokkal, immunvédelemmel, bőrápolással. Küldetésünk a törődés, valóban komolyan vesszük Ügyfeleink életének komfortosabbá tételét. Cégünk alapító-tulajdonosa, Polgári Erika a Vásárlók gyógyulásért tett erőfeszítéseiért, a munkavállalók segítéséért, valamint társadalmi szerepvállalásaiért 2021-ben Inczédy György-Életműdíjat kapott Nyíregyháza városától.
A cég nyíregyházi központjába keresünk tapasztalt, pénzügyi fókuszú Ügyvezető titkár munkatársat a Tulajdonos munkájának támogatására.
Feladatok:
A gazdasági társaság törvényes, rendeltetésszerű és hatékony működőképességének elősegítése.
A mindennapi operáció és működőképesség biztosítása. Ez magában foglalja a vállalat üzleti folyamatainak nyomon követését, a HR, a logisztikai, a bérgyártási és pénzügyi eredmények felügyeletét.
A Tulajdonossal és Értékesítési igazgatóval együtt a vállalat hosszú távú stratégiájának, éves céljainak kidolgozása és végrehajtása.
Feladata a költségek ellenőrzése, az erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása. Törekednie kell a maximális jövedelmezőség elérésére az operatív működés során.
Beszállítói ártárgyalásokon való aktív részvétel.
Ajánlatkérések, ajánlatok értékelése, jóváhagyások.
Banki kapcsolattartás.
Jövőbeli lehetőségek és céges fejlesztési tervek kidolgozása. Pályázati lehetőségek figyelése.
A vállalati értékrendek és célok képviselete a munkavégzés során.
Heti és havi riportok készítése, továbbítása a Tulajdonos részére.
Egyéb, a Tulajdonos által kiadott feladatok elvégzése.
Elvárások:
Lojalitás, illetve hajlékony, kreatív gondolkodás, nyitottság.
Főiskolai vagy egyetemi végzettség.
Releváns vezetői tapasztalat.
Megbízható magatartás, tulajdonosi szemlélet, elkötelezettség.
B kategóriás jogosítvány.
Nem várjuk el, hogy azonosuljon a szellemiségünkkel, ELEVE olyan lelkesnek, segíteni akarónak és tudónak, vidámnak, érdeklődőnek és lendületesnek kell lennie, mint mi vagyunk.
FONTOS:
Új munkatársunk nem kell, hogy képzett legyen minden területen, viszont el kell tudnia sajátítania azt, amit kontrollálni fog. A sokirányú figyelem, a rendszerszintű, értő gondolkodás alapkövetelmény.
Előnyt jelent:
Pénzügyi ismeretek.
Értékesítési tapasztalat.
Amit kínálunk:
Egy lelkes, innovatív, kreatív Csapat munkájában való részvétel.
Céges autó, telefon, laptop.
Teljesítményarányos bónusz, az üzleti terv és teljesítményösztönző célkitűzések teljesítésének függvényében.
Részvétel egy sikeres vállalat tovább fejlesztésében, növekedésében.
HA MAGÁRA ISMER, NE HABOZZON!
Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk, motivációs kísérőlevéllel, és bérigény megjelölésével!