Szakmai Titkár

Mol nyrt. - Százhalombatta
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Felelősségteljes feladatokra és munkakörre vágysz? Szeretnél a lehető legjobban belelátni a Petrolszolg vállalatunk életébe?
Akkor csatlakozz csapatunkhoz, mint
Szakmai titkár
Százhalombattán!
A munkakörről röviden:
Szakmai támogató feladatok ellátása a Petrolszolg Ügyvezető Igazgató mellett. Az Ügyvezető igazgató részére szakmai anyagok előkészítése, ellenőrzése, egyedileg meghatározott projektek kivitelezésének koordinálása, folyamatos kommunikáció a vállalat vezetőségével, az egyes szakmai területekkel, illetve a MOL Flagship és Csoportszintű szervezetekkel.
Feladataid lennének:
Szakmai anyagok, riportok, elemzések, prezentációk elkészítése és a szakmai területek munkájának koordinálása.
Közreműködés a döntéshozói és vezetői dokumentációk, prezentációk készítésében.
Üzleti és működési folyamatokkal kapcsolatos (jogszabályok, benchmarkok, egyéb vállalati gyakorlattal összefüggő tapasztalatok, belső folyamatok stb.) információk gyűjtése, elemzése.
Közreműködés a szervezeti egység üzleti beszámolóiban, illetve üzleti tervének elkészítésében, valamint döntés előkészítő anyagok és elemzések készítése. A megszületett döntés alapján részvétel a megvalósításában.
A szervezeti egységek közötti szakmai és funkcionális jellegű információ áramlás biztosítása.
Megbízás alapján a szervezeti egységben induló projektek koordinálása, csoportszintű projektekben való részvétel.
Fejlesztési javaslatok nyújtása a működési hatékonyság javítására.
Együttműködés a MOL csoport más szervezeti egységeivel, a szervezet képviselése más szervezetek folyamataiban és működésében.
A sikeres kiválasztáshoz szükséges:
Felsőfokú gazdasági vagy mérnöki végzettség
Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
Angol középfokú (B2) nyelvtudás
Menedzsment folyamatok általános ismerete
Üzleti illetve vállalati környezet ismerete
Hatékony kommunikáció, gyors problémamegoldás és szervezési készség
Amit mi tudunk nyújtani:
Hosszú távú, biztos munkahelyet,
Jó csapatot, folyamatos fejlődési lehetőséget, szakmai kihívásokat,
Karácsonyi jutalmat:
Egy havi alapbérnek megfelelő összeg,
Cafetériát:
számos juttatási forma választható évi bruttó 800 000 Ft értékben,
Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonya teljes időtartama alatt,
Egészségbiztosítást – magánegészségügyi ellátást,
Munkába járási támogatást,
Céges okostelefont(iPhone),
Próbaidő utánkedvezményesen tankolhatsza MOL töltőállomásokon és ezt kiterjesztheted a családtagokra is.