Ügyvezető Igazgató

Easyhiring services kft. - Debrecen
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyvezető igazgató
Partnerünk jellemzően magasépítési tevékenységet végez, melynek keretében teljes körű megoldásokat kínálnak minden az adott projekthez kapcsolódó út-, közmű-, mélyépítési, valamint kertészeti munka területén. Portfóliójuk között megtalálhatók lakóépületek, ipari és kereskedelmi létesítmények, irodaházak, oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok, sportlétesítmények és műemlék épületek is. Megbízónk leányvállalatához keresünk ügyvezetőt, ahol belső mérnöki szolgáltatásokat nyújtanak a cégcsoport további tagjai számára.
Feladatok
Teljes projektmenedzsment
Ingatlanfejlesztések előkészítése, beleértve az ingatlan (telek) vásárlását, beépítési elképzelések kidolgozását, tervezést és kivitelezés pályáztatását
Közreműködés a tervezési folyamatokban, beleértve a terveztetést és a lebonyolító kiválasztását
A beruházó oldaláról történő lebonyolítás nyomon követése, és a fejlesztés lezárása, majd átadása a fejlesztőnek működtetésre
Az ingatlan állagmegóvásának biztosítása és felülvizsgálata
A használat során felmerülő fejlesztési igények vizsgálata és megvalósítása
Bérlők kezelése és a bérlői igények kielégítése
Követelmények
Felsőfokú műszaki végzettség
Minimum 8 év projekt előkészítésben és lebonyolításban szerzett tapasztalat
Legalább 3 év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
Magabiztos angol nyelvtudás
Kiváló tárgyalási készség
Üzleti és tulajdonosi szemléletmód
Ingatlanfejlesztési referenciák
Amit ajánlunk
Kiemelkedő alapbér
SZÉP Kártya
Éves bónusz és jutalmak
Céges gépjármű, magán célú felhasználásra is
Laptop, telefon
Munkavégzés helye
Debrecen