Ügyvéd

Winkler, barna és társai ügyvédi iroda - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
Önálló kapcsolattartás az ügyféllel;
Okiratok szerkesztése ésvéleményezése, szerződéses állomány teljes körű kezelése;
Jogi állásfoglalások készítése;
Peres és nem peres képviselet ellátása bíróságok, más hatóságok előtt;
Amit kínálunk:
Elegáns, professzionális munkakörnyezet;
Versenyképes juttatási csomag;
Támogató környezet a folyamatos szakmai fejlődéshez;
Elvárások:
Jogi diploma és szakvizsga;
Legalább 2 év gazdasági joggal foglalkozó ügyvédi irodában szerzett tapasztalat, vagy gazdasági társaságnál betöltött jogtanácsosi munkakör;
Angol nyelv magas szintű, tárgyalóképes ismerete;
Önálló, proaktív munkavégzés;
Nagy munkabírás, precizitás;
Határozott fellépés;
Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
Előnyt jelent:
Széleskörű szakmai tapasztalatok az IT jog területén;
Szakvizsga után szerzett1-2 éves ügyvédi tapasztalat;

Jelentkezzen most a következőre:
Ügyvéd