Alkalmazott Ügyvéd

Vajda ügyvédi iroda - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Tipikus és atipikus szerződések készítése | szerzői jog, illetve polgári jog területen, magyar és angol nyelvenHR folyamatok támogatása, a Zene Háza HR csoportjával együttműködve,beszerzések, pályáztatások jogi támogatása,közbeszerzési eljárások lefolytatásához nyújtott jogi támogatás, a Zene Háza közbeszerzési menedzserével együttműködve,szerzői jog előadóművészet, képzőművészet, egyéb IP jogok ügyek ellátása,követelések kezelése,a tevékenységet érintő jogszabályok változásainak a figyelemmel kísérése,az adatvédelmi és titokvédelmi szabályok érvényesítése, a Zene Háza adatvédelmi felelősével együttműködve,részvétel egyeztetéseken magyar és angol nyelven,részvétel a belső folyamatok szabályozásában.Állam- és jogtudományi egyetemi végzettség,állami cégek jogi képviseletében legalább 1 éves tapasztalat,a pozíció sikeres betöltéséhez elengedhetetlen a rugalmasság | célorientált attitűd |terhelhetőség | pontosság,proaktivitás a jogi megoldások megtalálásában,angol nyelv magabiztos ismerete elengedhetetlen. Elvárás:
Kommunikáció szintje:
C1 | Írásban:
B2 – C1angol nyelvvizsga / szakmai nyelvvizsga,külföldön szerzett tapasztalat,közjogi területen szerzett tapasztalat,előadó- és képzőművészeti kapcsolódású jogi szakmai tapasztalat.