Ügyféltájékoztatási Munkatárs

Provident pénzügyi zrt. - Szeged
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Panaszok hátterének feltárása;
Javaslattétel az ügyek kezelésére;
Panaszügyek megválaszolása írásban illetve szóban;
Kapcsolattartás a társaság más szervezeti egységeivel;
Az érvényben lévő szabályzatok, utasítások, leírások elsajátításaPrecíz, pontos és önálló munkavégzés;
Dinamikus jellem;
Ügyfélorientált gondolkodásmód;
Fejlett probléma felismerő és megoldó, valamint konfliktuskezelő képesség logikus, elemző megközelítés;
Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;
Mély, átfogó szolgáltatás és folyamatismeret;
Megbízhatóság szabályok és határidők betartása terén;
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
Legalább középfokú végzettség.Előnyt jelent ügyfélkapcsolati vagy adminisztratív területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat.Home office lehetőség, heti 2 nap irodai jelenlét szükséges Szegeden;
Cafeteria;
Mobiltelefon, laptop;
Teljesítmény alapú havi bónusz lehetőség;
Stabil munkahely magyar és nemzetközi szakmai jelenlét;
Nyitott, jó hangulatú csapat;
Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség;
Professzionális, modern irodai környezet.