Ügyfélszolgálati / Kereskedelmi Asszisztens

Max-fashion kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfél kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel, kérdések/kérések megválaszolásaelsősorban e-mailben alkalmankénttelefonon is,Bejövő vevői megrendelések feldolgozása, kezelése, nyomon követéseRendelés feldolgozáshoz tartozó adminisztratív feladatok kezelésePanasz és reklamációkezelésFutárszolgálatokkal való kapcsolattartásEgyéb webáruházhoz kapcsolódó adminisztratív feladatokVersenyképes fizetés bruttó 490 000 Ft/hóSokrétű feladatkör természetesen betanítássalJó munkahelyi légkör, fiatalos, összetartó és lendületes csapatStabil háttér, hosszú távú biztos munkahelyTeljes munkaidős bejelentett alkalmazotti jogviszonySzakmai fejlődési lehetőségKedvezményes vásárlási lehetőség webshop licensz termékeinkbőlSzabad hétvégék, kedvező munkaidő, NINCS túlóraMUNKAIDŐ:
hétfőtől-péntekig 7:
00 - 15:
30-ig, szombaton és vasárnap zárva vagyunk!MUNKAVÉGZÉS HELYE:
8000, Székesfehérvár Széchenyi út 172.Minimum középfokú végzettségKözépfokú/kommunikációs szintű német nyelvtudás szóban és írásbanAlapfokú/társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásbanÜgyfél központú gondolkodásMegbízhatóság, precíz munkavégzésAlkalmazkodó képesség, önállóan és csapatban is tudjon dolgozniReleváns végzettségű és szakmai tapasztalattal nem rendelkező lelkes pályakezdők jelentkezését is várjukMicrosoft Office alapszintű ismereteTovábbi idegen nyelv ismerete:
pl. román lehet más isFelsőfokú végzettségÜgyfélszolgálati, kereskedelmitapasztalatÜgyviteli és raktárkezelői program ismerete