Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat

Kávézó kft - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelekkel való kapcsolattartásasszisztensi feladatok, adminisztrációs ügyek e-mailek, telefonok kezelésebeérkező rendelések teljes körű ügyintézéseügyfeleink részéről felmerülő problémák megoldásában való segítségnyújtásszámlázási- és pénztárkezelési feladatok ellátásaszoros együttműködés az értékesítővelkészletek folyamatos egyeztetése, figyelésekiszámítható munkaidőszemélyre szabott betanulási programhosszú távú munkalehetőségstabil háttérfolyamatos kihívásokvidám hangulatkultúrált munkahelyi környezet 1 – 3 év tapasztalat hasonló munkakörben középfokú végzettség kiváló kapcsolatteremtő képesség, türelmes, segítőkész attitűd ügyfélközpontú, proaktív hozzáállás pontos, precíz munkavégzés felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek Outlook, Word, Excel terhelhetőség és önállóság talpraesett, összefüggésekben gondolkodó személyiség eseti jelleggel áru összeszedése, áru kiszállítása kis tehergépjárművel „B” kategóriás jogosítván