Ügyfélkapcsolati Vezető-Helyettes

Hungaropharma zrt - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Munkakör célja:
A Hungaropharma Zrt. nagykereskedelmi szolgáltatásának szerves részeként magas színvonalú rendelésfelvételi tevékenység biztosítása. A központi ügyfélszolgálat- a regionális vevőszolgálatok adta lehetőségek maximális kihasználása és folyamatos fejlesztése.Ügyfélkapcsolati vezető munkájának támogatása, helyettesítése.Felmerülő problémák kezelése és megoldási javaslat kidolgozása a felelős koordinátor munkatársakkal.Ügyfélkapcsolat munkájának szervezése, irányítása és ellenőrzése.Ügyfélkapcsolat folyamatos javítása, költségkeretek tartása és hatékonyabb felhasználása.Rendelésfelvétel, vevőszolgálat és reklamációk kezelésének felügyelete.Vevőtörzsadatok karbantartásának felügyelete.Kapcsolattartás a vevőkkel, vevői elvárások folyamatos nyomonkövetése.Rendeletek és vállalati szabályozások betartása.Riportálás az Ügyfélkapcsolati vezető / Értékesítési igazgató számára.Projektek előkészítése, operatív szervezési feladatok elvégzése.Kapcsolattartás a társosztályokkal.Szakmai kihívások, felelősségteljes munkakör,vállalati laptop és mobiltelefon,év végi bónusz vállalati eredménytől függő mértékben, december 5-ei kifizetéssel,kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség,csoportos balesetbiztosítás a belépés napjától,stabil vállalati háttér,segítőkész, nyitott csapat és fejlődési lehetőség,és mindehhez egy mindig megújuló, több mint 70 év tapasztalattal rendelkező, stabil cég biztosítja a nagyvállalati hátteret.Minimum 5 éves vezetésben szerzett tapasztalat,Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,Kiváló kommunikációs képesség,MS Office ismeret Excel, Word, PowerPoint,Önálló, rendszerezett munkavégzésre való képesség,Kreatív, hatékony, eredmény-orientált közreműködés,Jó problémamegoldó képesség,Egyszerre több feladat kezelése, illetve azok priorizálása,Határidők betartása,Precizitás.