Ügyfélmenedzser

Nisz nemzeti infokommunikációs szolgáltató zártkörűen működő részvénytársaság - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A NISZ Zrt. portfóliójába tartozó komplex informatikai és telekommunikációs megoldásokra, szolgáltatásokra vonatkozó ügyféligények menedzselése,folyamatos kapcsolattartás megadott ügyfélkörrel,ügyféligények felmérése, ügyféligények generálása a NISZ szolgáltatási képességei alapján,az ügyféligények alapján ajánlati megoldások kidolgozásának koordinálása a Szolgáltatásmenedzsment területtel közösen,szerződéskötés menedzselése, ügyféligények nyomon követése,a megkötött szerződésekkel kapcsolatos változáskezelés menedzselése,a szerződéskötést követően a Terméktámogató rendszerek osztállyal együttműködve a megrendelések létesítési, illetve számlázási folyamat monitorozása,szerződésekhez kapcsolódó folyamatos számlázások menedzselése,a megadott ügyfélkörhöz kapcsolódó ügyfél és szolgáltatási adatok támogató rendszerekben történő rögzítésének végrehajtása, élőn tartásának biztosítása,a megadott ügyfélkörhöz tartozó árbevételi terv teljesítése, Ügyfélkörre irányuló elemzések, árbevételi és ellátási terv előrejelzések, és terv/tény riportok készítése.Széles körű, folyamatosan bővülő elemeket tartalmazó Cafetériát biztosítunk,heti több napos Home office lehetősége vár,széles körű magánorvosi és egészségügyi ellátásokat nyújtó egészségbiztosítást nyújtunk,belső ajánlói programot működtetünk, melyben díjazzuk munkatársaink ajánlásait,rekreáció számos lehetőségét kínáljuk AYCM, aktív sportkörök, biciklibarát munkahely, irodai masszázs,családbarát minősítésű munkahelyre érkezel gyermekvállalási támogatás, kedvezményes belépők biztosítása Állatkert és Vadaspark esetén,szakmai díjakban és elismerésekben részesítjük munkatársainkat. Munkavégzés helye:
Budapestfelsőfokú műszaki / közgazdasági / kereskedelmi / igazgatásszervezői végzettséggel rendelkezel,elkötelezett vagy a saját fejlődés és tanulás irányába,ügyfél igényeinek felismerésére és reagálására való képességed van,ICT piacot ismered szolgáltatások, technológiai megoldások,kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged,pozitív, sikerorientált attitűd, dinamizmus jellemez.Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalatod van,kormányzati környezetben szerzett szakmai tapasztalat,projektmenedzsment tapasztalat.