Külkereskedelmi/Export Ügyfélmenedzser, Értékesítő B2b

Reklámajándék. hu kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Cél:
Elégedettségen alapuló hosszútávú együttműködés felépítése és fenntartása partnereiddel - jellemzően Románia és egyéb EU-országokbólÚj- és meglévő ügyfeleiddel való folyamatos kapcsolattartásAjánlatok kidolgozása, bejövő megrendeléseik teljeskörű koordinálása, adminisztrációja Önálló döntéshozatal árkalkulációs és adminisztratív ügyekbenHeti 1 nap home office-t - ehhez telefont, laptopot biztosítunk.Az alapbéren felül teljesítmény alapú bónuszt évente többszöri kifizetéssel Stabil munkaadói hátteret magyar tulajdonú cégnél, akár azonnali kezdésselProfesszionális, családias munkakörnyezetet, tágas, világos irodát. Felelősségteljes, változatos munkakörtSzakmai képzések, tréningek lehetőségétRendszeres céges rendezvényeket, csapatépítőket, sikerek közös megünneplését. Tárgyalóképes angol nyelvtudás - szóban, írásban egyaránt Precizitás, kiváló adminisztrációs készség Jó kommunikációs- kapcsolatteremtő- és tárgyalási- készségRugalmas, megnyerő személyiségSikerorientált, kezdeményező/proaktív hozzáállásTárgyalóképes német nyelvtudás - szóban, írásban egyaránt1-3 év tapasztalat értékesítési/kereskedelmi/ügyfélszolgálati területen