Ügyfélkapcsolati Munkatárs

H derma kft. - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Bejövő hívások, e-mailek kezeléseA páciensek segítése az időpontok lefoglalásábanPáciensekkel való kapcsolattartás, a kérések és panaszok nyilvántartása és megválaszolásaSzoros együttműködés a munkatársakkalA munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásaIrodai eszközök beszerzésének szervezése, koordinálásamegbízható munkáltatói háttérkorrekt bérezésbefogadó, lelkes, barátságos csapattovábbképzési, fejlődési lehetőségMinimum középfokú végzettség felsőfokú végzettség előnyt jelentJó kommunikációs képesség szóban és írásbanUdvarias, türelmes, segítőkész, empatikus, derűs személyiségPrecíz, megbízható, felelősségteljes, diszkrét munkavégzésKépesség a csapatban történő és az önálló munkavégzésre isKészségszintű számítógépes ismeretek Microsoft Office programokMinimum alapfokú társalgási szintű angol nyelvismeretMinimum 2 év tapasztalat hasonló munkakörbenMagánegészségügyben szerzett tapasztalat ügyfélkapcsolati vagy recepciós munkakörökben.