Ügyfélkapcsolati Munkatárs, Star Assist Mercedes-Benz Személygépjármű Üzletág

Pappas auto magyarország kft - Budapest
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Az ágazatban betöltött piacvezető pozíciónkat kiváló munkatársaink teljesítménye és prémium ügyfélkezelésünk biztosítja.Ügyfélkapcsolati munkatársaink kiemelkedően fontos feladatokat látnak el Mercedes-Benz személygépjármű szalonjainkban, hiszen az első benyomást kevesebb, mint egy perc alatt alakítjuk ki, így az ő kezükben van megítélésünk kulcsa.A Mercedes-Benz személygépjármű szalonba érkező ügyfelek prémium színvonalú fogadásaAz ügyfél igényeinek hatékony felmérése és ennek megfelelő tájékoztatása, tovább irányításaAz ország egyik legkiemelkedőbb értékesítési csapatának támogatásaA Mercedes-Benz szalon rend fenntartásának felügyeleteEgyüttműködés a vállalat egyéb társterületeivelVersenyképes, bejelentett bérezésBéren kívüli juttatásokInnovatív termékek, technológiák és megoldásokSzakmai fejlődési lehetőségNemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahelyAhhoz, hogy szalonunk prémium színvonalú Ügyfélkapcsolati munkatársa lehess az alábbi készségek, képesség birtokában kell lenned:
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készségEgyüttműködő, proaktív személyiségKreativitás, ötletgazdag attitűdMagabiztos problémamegoldó képesség, stressztűrésSzombati ügyelet vállalásaLegalább középfokú végzettségTársalgási szintű angol vagy német nyelvtudásÜgyfélkezelésben szerzett tapasztalatBiztos számítógépes felhasználói ismeretek MS ExcelAutókereskedelem területen szerzett tapasztalatGazdasági, kereskedelmi végzettségFejlődni vágyás