Tpm Technikus

Schaeffler savaria kft. - Szombathely
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Munkakörbe tartozó főbb feladatokForgácsolás területén a gyártósori berendezések mechanikus megelőző karbantartásának elvégzése, előre meghatározott terv szerint, azok dokumentálásaGépalkatrészek felújítása, alkatrészigény jelentése, gépdokumentációk kezelése, megőrzéseRészvétel a TPM rendszer/kultúra kialakításábanstabil, hosszútávú munkalehetőségönkéntes túlóra vállalásának lehetőségeingyenes buszjáratok Szombathely, Körmend, Jánosháza, Vasvár, Celldömölk, Bérbaltavár, Csepreg, Ikervár, Kőszeg településekrőlbejárási támogatás 30 Ft/kmCafeteria juttatás nettó 450.000 Ft/évnegyedéves bónusznyári- és karácsonyi jutalomegyedi munkavállalói kedvezmények és juttatásokingyenes egészségügyi szolgáltatásokingyenes nyári tábor a munkavállalók gyermekeinekMunkakör betöltéséhez szükséges ismeretekKözépfokú műszaki végzettségReleváns szakmai tapasztalat karbantartási területenEgy műszakos munkarend vállalásaFelhasználói szintű számítógép kezelői ismeretekSzoftverismeretek:
MS Office, SAPHidraulikai és pneumatikai ismeretek