Toborzási És Kiválasztási Gyakornok

Mind-diák szövetkezet - Debrecen
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

Mind-Diák Szövetkezet
Cégcsoportunk országos hálózattal rendelkezik, melynek keretein belül partnereink részére teljes körű HR szolgáltatást nyújtunk diákok, főállásúak és nyugdíjas munkavállalók foglalkoztatásának terén.
Toborzási és kiválasztási gyakornok
Feladatok
Álláshirdetések kezelése
Jelentkezők tájékoztatása, szűrése
Kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal és megbízókkal
Beosztások, riportok készítése
Be- és kiléptetéssel kapcsolatos teendők elvégzése
Elvárások
Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony még min. 1 évig
Microsoft Office programok használatában való jártasság (elsősorban Excel, Word, Outlook)
Logikus gondolkodásmód
Jó problémamegoldó képesség
Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
Munkaidő
Hétfőtől péntekig 8:
00 - 16:
00
Minimum heti 20 óra vállalása
Amit kínálunk
Diákbér:
bruttó 1874 Ft/óra (amíg nem vagy 25 éves, SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1874 Ft lesz)
Szakmai gyakorlat leigazolása
Belvárosi, klimatizált munkahely
Betanulást követően home office lehetőség a munkaidő egy részében
HR vagy munkaügyi tanulmányokat folytatóknak kitűnő tapasztalatszerzési lehetőség
Előnyök
Folyamatban lévő HR tanulmányok
Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
O365 ismerete
B kategóriás jogosítvány
Munkavégzés helye
Debrecen