Hr Gyakornok

Alteo nyrt. - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

A toborzás-kiválasztási folyamatok támogatása:
Interjúk szervezése, jelöltek előszűréseÁllásbörzéken való részvételToborzással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátásaÖnéletrajzok előszűréseJelöltek felkutatása adatbázisokbanHirdetések kihelyezéseRendezvények szervezésében való részvételEgyéb ad-hoc jellegű adminisztrációs feladatok HR területenBiztos vállalati hátteret, szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk akár van már tapasztalatod, akár pályakezdő vagyVáltozatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz egy középvállalatnál, hiszen feladataid során lehetőséget biztosítunk a HR több területét is megismernedRugalmas beosztású gyakornoki elfoglaltságot biztosítunk, ahol home office-ban is tudsz munkát végezniValódi visszajelzések mentén fejlődhetsz és bármikor nyugodtan kérdezhetsz tőlünk MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, III. kerületAktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel nappali tagozatNagyon örülünk neki, ha szereztél már hasonló tapasztalatokat, de akkor is várjuk a jelentkezésedet, ha a HR-rel még csak tanulmányaid során ismerkedszTudsz legalább heti 20-30 órát vállalniHosszútávon el tudod magad képzelni a HR világábanPontosan és precízen dolgozol, magabiztosan kommunikálsz akár ismeretlenekkel isHosszútávon szeretnél velünk dolgozniSzeretnéd a HR, azon belül is a toborzás-kiválasztás alapjait elsajátítani a gyakorlatban is