Toborzási Asszisztens

Hankook tire magyarország kft. - Fejér Megye
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Szellemi állomány toborzása, kiválasztásaÁllásinterjúk szervezéseÁllásinterjúk levezetése/megtartásaAdatbázis feltöltése és kezeléseKapcsolattartás a közvetítő cégekkelToborzáshöz kötődő adminisztrációs feladatok ellátásaKarrierlehetőség a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánálTapasztalatszerzés és fejlődési lehetőségKiemelkedő juttatási csomagBejárás támogatása vállalati buszjáratokkalIngyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkelSzínes vállalati kultúra Munkavégzés helye:
Rácalmás / DunaújvárosFelsőfokú HR szakirányú végzettségKözépfokú Europass B2 angol nyelvtudásMagas szintű MS Office kiemelten Excel ismeretekKiváló kommunikációs készségKövetkezetesség, megbízhatóság, kitartásToborzásban szerzett tapasztalatFontos számodra a pontos, precíz munkavégzésStabil, gazdaságilag kiegyensúlyozott munkahelyen szeretnél dolgozniSzeretnél új ismereteket elsajátítani és az innovatív megoldásokra is nyitott vagyCsapatjátékos hozzáállásod van