Toborzási-Kiválasztási Vezető

Medicover egészségközpont zrt. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti, munkaerő igények felméréseBelső toborzás-és kiválasztási projektek tervezése, teljes körű koordinálásaToborzási folyamatok fejlesztéseÚj szűrési ötletek kereséseKreatív toborzási stratégiák kialakításaKözösségi média eszközök hatékony használataFizikai és szellemi munkaerő toborzása, kiválasztásaInterjúk vezetéseMérőszámok teljesítéseVezetői jelentések és riportok készítése Piaci információk/eredmények bemutatásaToborzás-kiválasztási kollégák munkájának szakmai koordinációjaKapcsolattartás, együttműködés a társterületekkelÖnálló, felelősségteljes munka Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánálTovábblépési, fejlődési lehetőségStabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttérDolgozói kedvezményekFelsőfokú végzettségToborzásban szerzett minimum 5 év tapasztalatMunkaerőpiac, álláshirdetési oldalak ismereteSourcing technikák ismereteInterjúztatásban és jelöltkezelésben való jártasságMicrosoft Office felhasználói szintű ismereteKiváló kommunikációs-, stressztűrő-és problémamegoldó képességPrecíz, pontos munkavégzésHatározott fellépés, dinamikus személyiségHatékony időgazdálkodásRugalmasság, önállóság, proaktív gondolkodásmódKisebb csapat irányításában szerzett tapasztalatTársalgási szintű angol nyelvtudás