Hr Operációs Csoportvezető

Trenkwalder kft - Kecskemét
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

HR vezető támogatása a HR folyamatok megszervezésében, éves tervek (budget, forecast) elkészítésében, új HR stratégia kialakításában és végigvitelében,
HR BP csoport összefogása, vezetése,
Új vállalati irányelvek bevezetése és a HR folyamatok fenntartása,
A jövedelem és teljesítményértékelési rendszer kialakításában való részvétel,
Szervezetfejlesztésben való részvétel,
Az üzleti területek támogatása a munkaerő tervezés és a szervezeti változások megvalósításában, a hozzá tartozó területek toborzási – kiválasztási folyamatainak koordinálása,
Vezetők támogatása HR vonatkozású kérdésekben,
HR riportok fejlesztése, kimutatások készítése,
A felelősségi körébe tartozó üzleti területeken működteti a teljesítmény menedzsment rendszert,
Részt vesz az utódlástervezési folyamat megvalósításában,
Közreműködik a társaságnál alkalmazható kompenzációs rendszerek (HAY rendszer, bér, béren kívüli juttatások, ösztönzők, jutalmak stb.) kidolgozásában, a bértömeg-gazdálkodás elveinek betartatásában,
Közreműködik a munkaüggyel kapcsolatos témákban,
HR fejlesztési projektet önálló vezetése, amelyek a munkavállalói elégedettség, folyamatfejlesztés, vagy új szoftverek bevezetésével kapcsolatosak,
Digitalizáció, valamint Excel alapú fejlesztések bevezetésének a koordinálása,
A HR folyamatok és technológiák sikeres végrehajtásának felügyelete a hatékony és optimális munkavállalói élmény érdekében.
Elvárások / Requirements
Felsőfokú végzettség,
Kommunikációképes angol nyelvtudás,
Több éves releváns szakmai tapasztalat,
HR rendszerek, szoftverek ismerete,
Digitális HR ismeretek, újítások alkalmazása,
Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP),
Gyártó környezetben szerzett tapasztalat.
Amit nyújtunk / Benefits
Stabil vállalati háttér,
Változatos, innovatív projektekben való részvétel,
Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat,
Rugalmas munkarend,
Home Office lehetőség,
Szakmai fejlődési lehetőség,
Komplex juttatási csomag,
Havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
Éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér),
Letelepedési támogatás,
Belépési bónusz (minimum 120.000 Ft),
Hűségbónusz,
Baba bónusz,
Nyugdíjkezdő támogatás,
Ingyenes irodai buszjárat Kecskeméten belül,
Bejárási támogatás kecskeméti munkavállalóink részére, valamint kiemelt 35 Ft/km bejárási támogatás vidéki munkavállalóinknak,
Vállalati mobilcsomag,