Területi Üzletkötő

Huntraco kereskedelmi és szolgáltató zrt. - Veszprém
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

A HUNTRACO Zrt. a világszerte ismert és elismert Caterpillar munkagépeinek, energiaipari és egyéb berendezéseinek magyarországi márkaképviselete, de a cég választékéban több, más prémium-márka termékei is szerepelnek (pl. Ingersoll Rand, Sandvik). A 150 fős, a brit CP Holdings tulajdonában lévő társaság kiváló szakember-gárdájával országszerte 5 telephelyen szolgálja ki partnereit, és a hazai munkagéppiac vezető szereplője.
A HUNTRACO Zrt. nyugat magyarországi értékesítési régiójába (Győr-Moson Vármegye, Vas és Veszprém Vármegyék) keres
TERÜLETI ÜZLETKÖTŐ (SZH) munkatársat (CATERPILLAR munkagépek, szerviz, alkatrész)
Új munkatársunk főbb feladatai:
Caterpillar munkagépek, gépbérlet és használt gépek értékesítése
A Huntraco Zrt által forgalmazott más márkák (gépek, szerviz, alkatrész) értékesítése
Ipari és energetikai termékválaszték üzleti lehetőségeinek felkutatása
Kapcsolattartás a területen működő meglevő és potenciális partnereinkkel
Piaci információszerzés
Jelentkezési feltételek:
Legalább középfokú, műszaki, leginkább gépész szakirányú iskolai végzettség vagy szakképzettség (szerelő, gépésztechnikus stb.)
Képesség és hajlandóság a tanulásra (termékinformációk, informatikai eszközök és technológiák)
Alapvető jártasság a modern informatikai eszközök használatában
Győr-Moson vagy Vas vagy Veszprém vármegyei lakóhely
Alap (megértési) szintű angol nyelvismeret (írásbeli, szóbeli)
B kategóriás jogosítvány
A pályázat elbírálásánál előnyt jelenthetnek:
Építőipari vagy gépipari értékesítési tapasztalat
Munkagépkezelői szakképzettség
Angol nyelvtudás
Kivételes karrierlehetőség új kollégánknak:
Az elsőszámú munkagép világmárkát képviselheti, egy profi és jó hangulatú csapatban
Főállású munkatársként kiváló, stabil bérezéssel ismerjük el munkáját (alapbér és bonus)
Cégautó, térítésmentes magánhasználatra is
Folyamatos műszaki és technológiai képzés, nemzetközi környezetben
Modern informatikai háttér a munkavégzéshez
Jól felépített szakmai támogatás a betanuláshoz és a napi munkavégzéshez
Ha úgy látja, hogy Ön lehet az új munkatársunk, jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal a "
gombra kattintva várjuk.
A beérkezett pályázatokat, természetesen, bizalmasan kezeljük.