Területi Képviselő

Ragt vetőmag kft. - Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Meglévő és új ügyfelekkel való személyes kapcsolattartás. A cég folyamatosan bővülő termékeinek értékesítése, a piaci részarány növelése. A viszonteladó partneri kör ápolása és bővítése. Az új termékek piaci bevezetése, termelőkkel való megismertetése, szaktanácsolás, előadások tartása. Kísérletek beállítása, nyomon követése, elemzése. Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, biztos hátterű cégnélVersenyképes fix fizetésCéges autóLaptopTelefonPiacképes termékkör értékesítéseFolyamatos szakmai fejlődés, kötetlen munkaidőAgrár felsőfokú végzettségÉrtékesítői képesség és tapasztalatJó kommunikációs készségB kategóriás jogosítványSzámítógépes ismeret MS OfficeVetőmag forgalmazásban, vagy mezőgazdasági input kereskedelemben szerzett több éves tapasztalatKialakult partnerkapcsolat az adott megyében gazdálkodó termelőkkelEgyéb agrár diplomaAngol nyelvtudásBorsod-Abaúj-Zemplén megyei lakhely