Területi Képviselő

Gyulai pálinka manufaktúra kft. - Bács-Kiskun Megye
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

A napi munkáidhoz tartozó feladatok:
Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás;
Önálló munkavégzés, napiriportok;
Új, potenciális partnerek felkeresése;
Üzleti partnereink lojalitásának és forgalmának növelése;
Disztribúciós feladatok ellátása;
Kóstoltatások, esetlegesszakmai tréningek lebonyolítása;
Rendelések felvétele;
Nagykerpartnerekkel való együttműködés;
Szeretnél egy fiatalos, kreatív, családias szemlélettel működő Pálinka gyártó és forgalmazó cég tagja lenni? Szeretnél a napi munka során bartenderekkel, közösen együttműködve disztribúciót építeni? Szeretnél sikereket elérni a hazai prémium Horeca szegmensben?Akkor jelentkezz!Amit kérünk Tőled:
Minimum középfokú végzettség;
Vendéglátás és Kiskereskedelmi területen szerzett értékesítési tapasztalat;
Microsoft Office Excel, Word, Outlook felhasználói szintű alkalmazása;
Vevőorientáció és hatékony munkavégzés;
Jó kommunikációs készség;
Meggyőző kommunikáció-, és problémamegoldó készség;
’’B” kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői tapasztalat;
Előnyt jelent:
Gyulai vagy Békés megyei lakcímHasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
Ital és területi ismeret;