Területi Értékesítési Képviselő – Optikplus Kft.

Optik+ kft. - Budapest
új ajánlat (28/06/2024)

munkaköri leírás

Az Optikplus Kft., egy dinamikusan fejlődő vállalat, amely országszerte kiterjedt viszonteladói hálózatában kínál kiváló minőségű termékeket, többek között A.R. Prada és Land Rover márkájú szemüvegeket, törhetetlen szemüvegkereteket, valamint napszemüvegeket. Keresünk új csapatunk meghatározó tagját Területi Értékesítési Képviselő pozícióban. Csatlakozz hozzánk és segíts abban, hogy tovább növeljük piaci részesedésünket és partnereink elégedettségét!Főbb feladatok:
Aktív kapcsolattartás meglévő és potenciális üzleti partnerekkel telefonon és személyesen.Rendszeres telefonok és látogatások a partnereknél, termékbemutatók és értékesítési tárgyalások lebonyolítása.Ügyféligények felmérése, egyedi ajánlatok kidolgozása.Értékesítési célok elérése érdekében folyamatos piaci és versenytárs elemzés.Új üzleti lehetőségek azonosítása és kiaknázása.Amit kínálunk:
Versenyképes alapbér plusz teljesítményarányos jutalék.Céges autó munkahelyi használatra, laptop és mobiltelefon.Rugalmas munkaidőFolyamatos szakmai fejlődési és képzési lehetőségek.Támogató és inspiráló munkakörnyezet.Legalább 3 éves értékesítési tapasztalat.Előnyben az optikai, divat, luxus ékszer, óra, kozmetikum területén szerzett tapasztalat. Kiváló kommunikációs készség, tárgyalási szintű angol nyelvtudás.B kategóriás jogosítvány.Ügyfélközpontú gondolkodásmód, kiváló szervezőkészség és erős problémamegoldó képesség.