Területi Képviselő Munkatárs

Lipóti sütőipari kft. - Szombathely
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Elsődleges feladata Szombathely és vonzáskörzetében található mintaboltokkal való kapcsolattartás, adminisztratív és egyéb feladatok ellátása, sütők kihelyezése, beüzemelése, és a helyben sütési tevékenység teljes körű betanítása. Főbb feladatok közé tartozikFolyamatos kapcsolattartás a már meglévő és leendő vevőkkelÁrajánlatok közvetítése, nyomon követése, visszaigazolásaPiackutatás, a piaci igények folyamatos feltérképezéseMunkakörhöz kapcsolódó adatrögzítésSütőkihelyezés és annak beüzemelése, meghibásodásainak javításaA helyben sütési tevékenység teljes körű bemutatása, betanításaVersenyképes jövedelemCéges gépjárműA munkavállalóval kapcsolatos elvárásokFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretB kategóriás jogosítványProblémamegoldóés együttműködő képesség, pontosság és csapatszellemSzombathelyi lakhelyVendéglátós tapasztalat