Területi Képviselő - Közreműködő

Worklife - Baranya Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfél kapcsolattartás meglévő ügyfélkörben, ügyfél látogatások megszervezése, lebonyolítása helyszíni konzultációkTelefonos és elektronikus kapcsolattartás, kommunikáció ügyfelekkel, munkatársakkalA nyújtott szolgáltatások, illetve az azokat kiszolgáló elektronikus rendszerek működéséhez kapcsolódó nyilvántartások, listák, jegyzékek vezetése, kezeléseEz nem egy jutalékos, értékesítői vagy ügynöki munka! Akit kiválasztunk, azzal hosszú távra tervezünk! Rugalmas, feladatorientált egyéni és csapatszintű munkavégzés és időbeosztás. Szakmai és vezetői támogatás és rendszeres értékelés, visszajelzés. Belső és külső képzésekÁtlag feletti jövedelem, reálbér növekedést garantáló rendszeres bérfejlesztésIrányadó kezdő bruttóbér:
600.000 Ft próbaidő alatt is! + teljes üzemanyagköltség térítés útnyilvántartás alapjánEgyéb jutattások:
Próbaidőt követően cégautó magáncélú használattal. Iskolakezdési támogatás. Egészségbiztosítás. Rendszeres premizálás Munkavégzés helye:
Dél-Dunántúli régió Baranya, Tolna, Somogy, Zala Vármegyék és home officeKözépiskolai érettségiMunkavégzés helye szerinti lakhely, tartózkodási helyB kategóriás vezetői engedély jogosítványSaját gépjármű használata próbaidő alatt 100% üzemanyagköltség térítésselErős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezeléseKimagasló kommunikációs képességekÜzleti megjelenésFelsőfokú végzettségHasonló szak-, illetve szolgáltatási területen szerzett tapasztalatAngol / Német kommunikációképes nyelvtudás