Területi Képviselő, Közreműködő

Worklife hungary kft. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Adatvédelmi, információbiztonsági és compliance tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Területi képviselő, közreműködő
Elvárások:
Középiskolai érettségi,
Munkavégzés helye szerinti lakhely, tartózkodási hely,
B kategóriás vezetői engedély (jogosítvány),
Saját gépjármű használata (próbaidő alatt 100% üzemanyagköltség térítéssel),
Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek, korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése,
Kimagasló kommunikációs képességek,
Üzleti megjelenés
Előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség,
Hasonló szak-, illetve szolgáltatási területen szerzett tapasztalat,
Angol / Német kommunikációképes nyelvtudás
Feladatok:
Ügyfél kapcsolattartás meglévő ügyfélkörben, ügyfél látogatások megszervezése, lebonyolítása (helyszíni konzultációk),
Telefonos és elektronikus kapcsolattartás, kommunikáció (ügyfelekkel, munkatársakkal),
A nyújtott szolgáltatások, illetve az azokat kiszolgáló elektronikus rendszerek működéséhez kapcsolódó nyilvántartások, listák, jegyzékek vezetése, kezelése, ,
Megbízóról:
, 15 éve foglalkozunk adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással. Professzionális, ügyfélcentrikus szolgáltatásainknak köszönhetően folyamatosan és dinamikusan bővül ügyfélkörünk, A hosszú távon kiszámítható és megbízható partnerség jellemzi és vezérli működésünk
Amit kínálunk:
Ez nem egy jutalékos, értékesítői vagy ügynöki munka!
Akit kiválasztunk, azzal hosszú távra tervezünk!,
Rugalmas, feladatorientált egyéni és csapatszintű munkavégzés és időbeosztás.
Szakmai és vezetői támogatás és rendszeres értékelés, visszajelzés.
Belső és külső képzések,
Átlag feletti jövedelem, reálbér növekedést garantáló rendszeres bérfejlesztés,
Irányadó kezdő bruttóbér:
600.000 Ft (próbaidő alatt is!) + teljes üzemanyagköltség térítés útnyilvántartás alapján,
Egyéb juttatások:
Próbaidőt követően cégautó magáncélú használattal.
Iskolakezdési támogatás.
Egészségbiztosítás.
Rendszeres premizálás
Munkavégzés helye:
Budapest
Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "
gombra kattintva!