Területi Képviselő / Értékesítési Asszisztens

Mille-case kft. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Lehetséges ügyfelek feltérképezéseKapcsolattartás a már meglévő partnerekkelIngatlanok felmérése, bemutatásaEredményes tranzakciók elősegítéseÁltalános adminisztráció, dokumentumkezelésKapcsolattartás meglévő ügyfelekkelHirdetések kezeléseBeérkező hívások fogadása, partnerek tájékoztatásaBiztos munkahelyet keresel, kiemelkedő kereseti lehetőséggel? Nálunk megtaláltad!Munkatársaink biztos, állandó és fix jövedelem és bejelentett munkaviszony mellett indulnak el a siker felé vezető úton.SZAKÉRTELEMAz ingatlan értékesítési munka összetett feladat, mely komoly szakmai felkészültséget kíván. Ennek elsajátításában professzionális segítséget nyújt a Tecnocasa csapata.Csatlakozz hozzánk és mi, a jól felépített, ingyenes képzési rendszerünk és mentorok útján tanítjuk meg Neked a szükséges szakmai ismereteket.BIZTONSÁGMunkatársaink számára biztosítjuk:
Az informatikai és információs eszközöket számítógép, tabletaz irodai hátteret központi, könnyen megközelíthető irodák kiemelkedő felszereltséggelmarketing támogatást online megjelenések és a piacon egyedülálló típusú nyomtatott hirdetésekMindezeket a legmagasabb színvonalon és természetesen munkaeszközként, azaz külön költségek nélkül biztosítjuk munkatársaink számára.SIKERA Tecnocasa olyan lehetőséget nyújt munkatársainak, amely biztos megélhetés mellett a szakmai előrelépést is lehetővé teszi és támogatja. Használd ki az ingatlanpiacban rejlő potenciált és nyisd saját franchise ügynökségedet! Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készségPozitív gondolkodásmódKitartás, szorgalomMinimum középfokú végzettségJó problémamegoldó- és kommunikációs képességFelhasználói szintű számítógépes ismeretekDiplomaNyelvismeretÉrtékesítési tapasztalat