Területi Képviselő Budapest, Pest Megye

Berner kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szerszámok, rezsianyagok direktértékesítése meghatározott túraterv alapjánMeglévő ügyfélkör fenntartása és fejlesztéseÚj ügyfelek felkutatásaAz adott terület piaci potenciáljának kiaknázása az értékesített termékek számának bővítésévelIntenzív betanulásamennyiben a szakmát ismered, megtanítunk értékesíteniamennyiben értékesítési tapasztalatod van, megtanítjuk a termékeket és a szakma fortélyaitCsaládias hangulatú multinacionális munkakörnyezetAz ágazatban egyedülálló high-tech értékesítési szoftver és gépparkAlapbér és teljesítményarányos jövedelemPrivát célra is használható szolgálati gépjármű és mobiltelefonA jelenkornak megfelelő motivációs bérrendszerCafeteriaOn-the job tréningek a további fejlődés támogatásáraKiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség Ügyfélközpontú gondolkodásmódÖnálló munkavégzésVersenyszellemFelhasználói szintű számítógépes ismeretB kategóriás jogosítványUtazási hajlandóság Budapest, Pest megye területén található lakhely a pozíció betöltésénél előny! Az építőiparos kapcsolatrendszert és az értékesítési képviselői gyakorlatot előnyként értékeljük. Építőiparos ügyfelek elsősorban magas- és mélyépítők, kőműves- és burkoló szakemberek, útépítő cégek, stb.