Területi Főmérnök - Műszaki Igazgató

S-line 2005 kft. - Szolnok
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Kivitelezési munkák műszaki és szakmai irányítása, teljes körű helyszíni koordinálása, kollégák munkájának irányításaMunkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosításaAz építkezéseken a saját munkavállalók és alvállalkozók munkájának közvetlen irányítása, tevékenységük összehangolása, felügyelete, folyamatos ellenőrzéseKapcsolattartás és műszaki egyeztetések megrendelővel, műszaki ellenőrrel, tervezőkkel, alvállalkozókkalÜtemtervek készítése és aktualizálásaProjektek naprakész dokumentálása, építési napló vezetéseTeljesítésigazolások kiadásaMunkavédelmi és tűzbiztonsági előírások betartása és betartatásaTeljes munkaidős alkalmazotti jogviszonySzakmai kihívások, változatos munkákVersenyképes kereseti lehetőségCéges autóHosszútávú, stabil munkahely egy jóhírű cégnélBiztonságos munkakörülményekBarátságos, összeszokott, motivált csapatFelsőfokú építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettségFelelős Műszaki Vezetői FMV képesítésKiváló szervező és problémamegoldó készségB kategóriás jogosítvány és aktív vezetési gyakorlatMély és vagy magasépítésben, szerkezetépítésben szerzett minimum 5 év releváns szakmai tapasztalatHasonló területen szerzett tapasztalatFMV névjegyzékben való szereplés