Termelési Operátor

Easyhiring services kft. - Szekszárd
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Termelési operátor
Partnercégünk prémium minőségű műanyag és fém alkatrészeket állítanak elő járművek részére.
Feladatok
Autóipari alkatrészek összeszereléséhez szükséges termékek szerelése és vizsgálata
Termékek előírás szerinti címkézése
Hibadokumentációk vezetése
Követelmények
Általános iskolai végzettség
Megbízhatóság, szorgalom, terhelhetőség
Munkaidő
3 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)
Heti 40 óra
Amit kínálunk
Stabil, biztos, hosszú távon kiszámítható munkahely
Egyéb juttatások:
nettó 120.000 Ft /év cafeteria, havi bónusz, műszakpótlék
A bejárás 100 %-os támogatása távolsági buszbérlet esetén, műszakos buszok a szekszárdi pályaudvartól
Képzési és karrierlehetőségek
Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
Munkatárs ajánlási díj, jubileumi jutalom, ötletek díjazása
Munkavégzés helye
Szekszárd