Gyógyszercsomagoló Operátor

Pharma pack hungary kft. - Törökbálint
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Termelési csapatunk bővítéséhez gyógyszercsomagoló Operátorokat keresünk a Pharma Pack Hungary Kft.-hez Törökbálintra.Feladatok:
Gyógyszerek és egészségügyi termékek csomagolása, címkézéseGyártási folyamatokban való aktív részvételMinőségellenőrzés végrehajtása a gyártási folyamat soránGyártási dokumentációk pontos vezetése és adminisztrációjaA munkaterület tisztántartása és rendezéseAmit kínálunk:
Bruttó 300e – 400e Ft havi bér + a kihívásokkal arányban álló, kompetitív juttatási csomagAkár azonnali munkakezdésHatározatlan idejű munkaszerződés, alkalmazotti jogviszony heti 40 órábanStabil vállalati háttér és kiváló munkakörülmények frissen kialakított egységünkbenFejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnélElvárások:
Középfokú végzettségPrecíz munkavégzésJó problémamegoldó képességCsapatmunkára való képességRugalmasság;
egyelőre egy műszak, deüdvözöljük a hajlandóságot a váltott 2 műszakos munkavégzésreEgészségügyi alkalmasságElőnyt jelent:
Gyógyszeripari vagy csomagolástechnikai tapasztalatGMP Good Manufacturing Practice ismereteB kategóriás jogosítvány