Termékmenedzser

Gyöngyszöv coop zrt - Heves Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Termékportfólió kialakítása szortimentenként, optimalizálása és folyamatos ellenőrzéseversenytársak nyomon követésemunkafolyamatokban szoros együttműködés a kereskedelmi osztállyal és a boltmenedzserrel egyarántkapcsolattartás a beszállítókkal és a központi raktárralcikktörzs karbantartása a kereskedelmi rendszerbenértékesítési statisztikák kiértékeléseversenyképes bérezés, bónuszokfejlődési lehetőségtámogató csapatdinamikusan növekvő, piacon ismert és elismert vállalati háttér, munkába járás támogatásatermékmenedzsmentben szerzett legalább 1 év tapasztalatkis/nagykereskedelmi üzletági tapasztalattechnikai és termékismeret a kiskereskedelem körébenMS Office, Excel felhasználói, gyakorlati ismereteanalitikus gondolkodás, átfogó látásmódminimum középfokú végzettségalkotni és fejlődni vágyó szakemberek jelentkezését várjukangol nyelvismeret előny, de nem feltételB kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel