Teljeskörű Könyvelő

Beck and partners kft. - Budapest
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Milyen feladatok várnak Önre:
Önálló könyvelési feladatok operatív elvégzése - beérkező/kimenő számlák, banki, pénztári bizonylatok, főkönyvi feladások (munkabér, értékcsökkenés, tárgyi eszközzel kapcsolatos tételek) kontírozása, ügyviteli programban történő rögzítése, könyvelése,
Bérszámfejtés (ki és bejelentések kezelése, járulék bevallás készítése, bérköltségek és járulékok főkönyvi könyvelése és egyeztetése, bérek és járulékok utalásának előkészítése, munkaszerződések, szabadságok nyilvántartása),
Számviteli bizonylatok ellenőrzése, rendszerezése,
Analitikus nyilvántartások és főkönyv rendszeres egyeztetése,
Kintlévőség folyamatos figyelése, fizetési felszólítások kiküldése,
Tárgyi eszköz nyilvántartás és tárgyi eszköz könyvelés ellenőrzése,
Készletnyilvántartás és készlet könyvelések ellenőrzése,
Projekt bevételek és költségek elszámolásának, könyvelésének és dokumentumainak ellenőrzése,
Adókalkulációk és adóbevallások készítése (áfa, társasági adó, iparűzési adó, cégautó adó, rehabilitációs hozzájárulás),
Statisztikai jelentések elkészítése,
Havi főkönyvi zárás, főkönyvet alátámasztó analitikák készítése, egyeztetése, havi mérleg, eredmény-kimutatás készítése,
Éves beszámoló készítése és közzététele.
Mi az, ami sikeressé teszi a munkában:
Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség,
Legalább 5 éves teljeskörű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat,
Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
Számviteli és adózási jogszabályok magabiztos, naprakész ismerete, változások nyomon követése,
Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
Előny, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
Informatikai cégnél szerzett tapasztalat,
Munkaügyi, bérszámfejtési tapasztalat,
Adótanácsadói képesítés.
Amit megbízónk a jó munkáért cserébe ad:
Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
Igényesen kialakított, jól megközelíthető munkahely Budapest belvárosában,
Stabil, kiszámítható jövőkép egy jó anyagi helyzetben lévő cégnél,
Kiváló fizetési morál,
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, Nyugodt munkakörülmények,
Jól felszerelt, modern irodai környezet,
Hosszú távú, stabil foglalkoztatás.
Munkavégzés helye:
Budapest, V. kerület - belváros
Munkaidő:
hétfőtől - péntekig 9.00-17.00 óráig
Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!