Senior Könyvelő

Trenkwalder magyarország - Vas
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Leírás
Vas megyei partnerünk számára keresünk munkatársat Senior könyvelő pozícióba.
Feladatok
Teljeskörű számviteli és adózási feladatok a cégcsoport vállalataira vonatkozóan
Adójogszabályok változásainak folyamatos nyomonkövetése
Havi- és éves záráshoz kapcsolódó feladatok
Beszámoló elkészítésében, könyvvizsgálatokban való közreműködés
Rendszerek, számviteli folyamatok fejlesztési projektjeiben való aktív szerepvállalás
Egyeztetés a társosztályokkal
Elvárások
Mérlegképes könyvelői végzettség, vagy felsőfokú gazdasági végzettség
10+ év releváns szakmai tapasztalat gyártó környezetben
Magabiztos, kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
Naprakész adózási-, számviteli és pénzügyi ismeretek
Haladó Ms Office (különösen Excel) ismeretek
Önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés
Együttműködésre és csapatmunkára való készség
Amit kínálunk
Szakmai fejlődés, kihívások
Hosszútávú, biztos munkalehetőség
Versenyképes juttatási csomag
Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
Munkavégzés helye
Vas megye