Telefonos Értékesítési Munkatárs

Cofidis magyarország - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Hiteltermékek, pénzügyi szolgáltatások értékesítése telefononaz ügyfelek tájékoztatása a hiteligénylés/hitelfelvétel folyamatával kapcsolatosana már meglévő ügyfelek hiteligényeinek felmérése, ajánlattétel, tanácsadása fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátásameghatározott ügyfélkör részére a cég termékeinek keresztértékesítésejó hangulatú, összetartó csapatban dolgozhatszkényelmes munkakörülmények várnakinnovatív, piacújító megoldások jellemeznek minkethome office lehetőséget biztosítunk a próbaidő lejárta utánlehetőséged adunk a fejlődésreszéleskörű juttatási csomagot kínálunkvan értékesítési tapasztalatod telefonosfelhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretekkel bírszjó kommunikációs készséggel rendelkezelértékesítési szemléletű és ügyfélközpontú vagyeredményorientáltan és kitartóan dolgozolrendelkezel felsőfokú végzettséggel vagy biztosításközvetítői hatósági vizsgávalvan pénzintézeti tapasztalatod