Technológiai Villamosmérnök Budapest/Győr

E. on észak-dunántúli áramhálózati zártkörűen működő részvénytársaság - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

KIF, KÖF kábel és földre telepített transzformátor állomás és elosztóberendezések valamint KÖF/KIF transzformátor gép kapcsán műszaki - technológiai témagazdai feladatok ellátásaA fenti technológiához kapcsolódó keretszerződések - anyag és szolgáltatások - működtetése, fejlesztése, beszállítók teljesítés kontrolljaA technológiai, technikai és munkavédelmi tematikák kidolgozásában való részvétel, specifikációk, műszaki leírások, pályázati anyagok készítésének támogatásaA kapcsolódó beszerzések műszaki oldalú támogatásaMűszaki specifikációk véleményezése, kollégákkal, társosztályokkal való együttműködés projektszemlélet alapjánAlkalmazott technológiák munkavédelmi szempontok szerinti vizsgálata a munkavédelmi szakterülettel együttBónusz - elérhető az éves alapbér 10%-aÉves bruttó 300.000 Ft cafeteria keretÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásÁramdíj kedvezményCsoportos élet- és baleset biztosításBiztosítás magánegészségügyi vizsgálatokraKedvezményes üdülési és sportolási lehetőség Munkavégzés helye:
Budapest, GyőrFelsőfokú villamosmérnöki végzettséggel rendelkezelLegalább 3 év releváns munkatapasztalatod vanÖnállóan végzed a rád bízott feladatokat, jó problémamegoldó készséggel rendelkezelRendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyalHatékonyan működsz együtt kollégáiddal a szakterületen belül és kívül egyarántLételemed a folyamatos fejlődés, ezért teszel is, és erre bíztatod kollégáidat is