Technológiai Villamosmérnök Budapest/Keszthely/Győr

E. on dél-dunántúli áramhálózati - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Szabadvezeték technológiához technológiai, technikai és munkavédelmi tematikák kidolgozásában való részvétel, specifikációk, műszaki leírások, pályázati anyagok készítésének támogatásaElsősorban szabadvezeték technológiához – kisfeszültségű és középfeszültségű- tartozó anyag és szolgáltatás beszerzéshez szükséges adatok, elemzések, specifikációk szolgáltatása, végrehajtás támogatásaEzekhez kapcsolódó keretszerződések - anyag és szolgáltatások - működtetése, fejlesztése, beszállítók teljesítés kontrollja, a szerződéskötések műszaki oldali támogatása, az ajánlatok műszaki értékelése - szabadvezeték technológiaHibás alkalmazásokra, technológiákra folyamatjavítási intézkedések megtétele, üzemzavarok kivizsgálásaA régióközpont és az üzemek kiemelt szakmai támogatása, igényfelmérés, beavatkozás, technológiai tudásfejlesztési oktatások szervezése, lebonyolítása szervezeten belül és kívülFolyamatos beszállítói anyag, szolgáltatás kontroll működtetése a szükséges központi intézkedések megtételévelA felelősségi körébe sorolt hálózati és fejlesztési témák valamint beruházási projektek kidolgozása, felügyelete, végrehajtásban való aktív részvétel, szakmai támogatásBónusz - elérhető az éves alapbér 10%-aÉves bruttó 300.000 Ft cafeteria keretÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásÁramdíj kedvezményCsoportos élet- és baleset biztosításBiztosítás magánegészségügyi vizsgálatokraKedvezményes üdülési és sportolási lehetőségMunkavégzés helye:
Budapest, Győr, Keszthely KapcsolatEl tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.Erősáramú villamosmérnöki végzettséggel rendelkezelLegalább 3 év szakmai tapasztalat szükséges a szakterületen, amelyből legalább 1 év villamos hálózat üzemeltetői tapasztalatNe ijedj meg a kihívásoktól és értsd jól a különböző generációk nyelvét is. Támogató és jó kommunikációs készséggel rendelkező személyiség előnyt jelent! Amennyiben rendelkezel nyelvismerettel, ezen munkakörben tudod kamatoztatniMS Office felhasználói szintű alkalmazásaB kategóriás jogosítványSAP munkakörhöz kapcsolódó moduljának felhasználói szintű ismerete előny