Technológiai Szerelő

Fgsz földgázszállító zrt. - Pest Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A technológiai rendszerek, berendezések villamos, valamint műszer- és irányítástechnikai szakágban felmerülő karbantartási, hibaelhárítási és javítási feladatainak elvégzése, eseti feladatok ellátása. A technológiai rendszerek, rendszerüzemeltetéséhez kapcsolódó üzemviteli feladatok végrehajtása.Kisebb kivitelezési feladatok elvégzése.Javaslatok, észrevételek megtétele műszaki és EBK jellegű kérdésekben.Készenléti feladatok ellátása.A munkavégzés helye:
Vecsés és a Közép – magyarországi üzemeltetés működési területeElektronikai műszerész vagy villanyszerelő szakirányú végzettség és érettségi bizonyítvány.Műszerész vagy erősáramú területen szerzett gyakorlat.Kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság, csapatmunka, rendszerszintű gondolkodásmód.Legalább 3 éves szakmai tapasztalat.Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.„B” kategóriás gépjárművezetői engedély.Földgázszállítás területén szerzett tapasztalat.Villamosipari CAD tervező rendszerek ismerete, értelmezése, rajzolvasási készség.Érintésvédelmi-, villámvédelmi-, tűzvédelmi szabványossági felülvizsgálói végzettség.Aktív korrózióvédelmi rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat.Robbanásbiztos berendezés kezelője szakképesítés.Gáz-és olajtüzelő berendezés szerelő-felülvizsgálói képesítés.Bányahatósági és tűzvédelmi szakvizsga.